Vi har oppdatert fargene våre, alt annet er akkurat som før.
Med de vedvarende høye strømprisene har det blitt spådd en økning i inkassokrav, likevel har kundesenteret i Intrum foreløpig ikke sett noen økning av energirelaterte kundehenvendelser.
«Foreløpig ser vi ikke en stor økning i henvendelser om strøm. Det kan virke som at folk har en buffer å gå på og at flere strømselskaper har gode og fleksible løsninger til kundene».
Likevel sier leder for kundesenteret i Intrum, Hedda Fahlstrøm, at det er lurt å forberede seg på at disse regningene vil fortsette å være høye en stund til. Flere vil kanskje oppleve å få sitt første inkassokrav, og da er det viktig at de vet at vi er her for å hjelpe til med å finne gode løsninger.
«Har du aldri hatt en inkassosak før, og synes det er skummelt, så er rådet fra oss å ta kontakt med en gang. Dette skjer mange i løpet av livet, og nå er dette en helt spesiell situasjon med de høye prisene. Vi er her for å hjelpe deg!» Sier Fahlstrøm.
For mange handler det om å lufte noen tanker angående prioriteringerHedda Fahlstrøm, leder for kundesenteret i Intrum.
Det kan generelt være lurt å få oversikt over økonomien tidlig, og sette opp et budsjett som fungerer for deg. Her har vi laget noen gode tips til både sparing og en budsjettmal som kan hjelpe.
Ikke nøl med å ta kontakt, vi er her for deg!
loading...